1
2
3
4
5
6
7
8
9
9
8
Коктейль Tekita-Energy Trio, Ром-текіла-суниця займає особливе положення, це обумовлене його високими смаковими якостями. Суниця – королева сезону! Приголомшливий смак і аромат всіма улюбленої ягоди, чудово поєднується з алкоголем, і в підсумку, приємно п'ється. Пропонуємо класичний рецепт напою, який схожий на відомий коктейль «Полунична Маргарита», що володіє м'яким і ніжним смаком, який особливо подобається представницям прекрасної статі.
Кайпірінья – популярний бразильський алкогольний коктейль, який готується з кашаси, лайма, льоду і тросникового цукру. У перекладі на українську «кайпірінья» означає «напій селян», але його рецепт вийшов настільки вдалим, що тепер коктейль «Кайпірінья» є візитною карткою Бразилії його роблять у барах по всьому світу. Таррагон має пряний, пікантний смак і здатний надавати людині бадьорості. Завдяки вдалому поєднанню таррагона та вина – смак напою дуже вишуканий. Tekita-Energy Trio, Кайпірінья-таррагон-вино – добре прохолоджує і підбадьорює, і це дуже важливо в жарку літню пору року.
Поєднання рому, джину та коли є атрибутом відпочинку людей. Разом вони додають тонізуючий і приємний смак. Використовуючи особисті наші рецепти виготовлення коктейлю, ми отримали продукт не схожий на інший, який має складний і бездоганний продукт. Tekita-Energy Trio – нададуть увесь спектр смаку та запаху улюбленого напою. Неперевершеним доповненням до коктейлю надасть кола і додасть ніжний колір вашим мріям.
Коктейль Tekita-Energy Trio, Текіла-бренді-диня – це неповторний аромат і смак сходу. Цінність алкоголю з динею – це відмінний спосіб втамувати спрагу і заспокоїти нерви. Сидячи з друзями з коктейлем зі смаком цієї ягоди, незайве згадати і ще одне тлумачення символу: диня – символізує зв'язок з друзями. Напій Tekita-Energy Trio, Текіла-бренді-диня прикрасять будь-який відпочинок та створить святковий настрій на вечірці.
Згідно з давньою мексиканської легендою, про текілу дізнались, коли від удару блискавки загорілася агава. Здивовані індійці прийняли отриманий при цьому ароматний нектар за дар богів. Згодом текіла почала з’являтися на всьому земному шарі. Tekita-Energy Trio, Текіла-бренді ананас – це вишуканий та не ординарний смак, з освіжаючими властивостями. Завдяки м’якому та солодкому смаку, котрий чудово гармонує з текілою та бренді, ананас надає коктейлю легкий та яскраво виражений смак.
Бренди-кола — вкус юности, вкус первых свиданий, первых поцелуев. Удивительно мягкий вкус этого напитка, оценить сможет даже слишком искушенный человек. Замечательный вкус, смешанный, сложный, где присутствует орехово-медовый привкус. Tekita Energy Coca Brandy напомнит вам вкус беззаботного времени, и вдохновит вас на новые цели и мечты. А новый секрет напитка разукрасит вашу фантазию в самые яркие и сочные краски.
Tekita Energy Coca Cactus - имеет легкий, свежий, но не приторный аромат. Его вкус гармоничный, сбалансированный, а аромат тонкий и приятный. Все это придает напитку богатую насыщенность. Во все времена коктейли с кактусом были популярны среди молодежи и считались символом модного и стильного образа жизни. Также мы добавили секретный ингредиент, который не оставит даже самого равнодушного человека без внимания.
Diavoli - рай чи пекло?

Diavoli – освіжаючий слабоалкогольний напій з вмістом спирту 8,4%, ідеально підходить для того, щоб відпочити, насолодитися життям та побачити світ по новому. Поєднання натуральних компонентів у напої, активно наповнять Ваш життєвий рівень.
Get drink and fly!

Коли енергетичні напої вже не достатньо бадьорять, а вечірка у самому розпалі, згадай про Mari&Huan! Mari&Huan – це фруктово-ягідний коктейль, з міцністю 8,4% додасть свободи та розкутості. Напій для сміливої, яскравої та активної молоді.